Tasuta tarne SmartPosti pakiautomaati alates 39€ tellimusest.

Kuidas ja miks

Taevakera

Kuidas ja miks me seda teeme?

Üks asi, mis on inimesi alati kütkestanud, on need pisikesed säravad täpid lõputu suurena tunduvas taevas. Ilmselt tundub päris õigesti. Tähekaarte võib leida nii koopamaalingutelt, maiade kultuurist või näiteks püramiidide arhidektuuri detailidest.

TAEVAKERA toob sulle kuu ja tähed koju kätte. Kasutame prantsuse astroloogide väljatöötatud lahendust, taaslavastada tähtede seis, mistahes ajas ja kohas. Kui koht on teada ja tähtede seis selle aja ja punkti suhtes paika seatud, loome meie sellest stereograafilise projektsiooni.

Oli see teie esimene kohting või hoopis esimene suudlus, sinu lapse sünd või muu taoline hetk, kus süda jättis löögi vahele. Selle hetke tähtede seis ei kordu kunagi, aga meie saame selle sulle seinale taaslavastada.

Oma tähtede seisu saad kontrollida programmiga “STELLARIUM”. Programm on vabavaraline (st tasuta) ning on kättesaadav järgmiselt aadressilt: http://www.stellarium.org/

Mõned ideed mida endale või kallimale meenutada:

esimene kohting, esimene suudlus, lapse sünd, lähedase inimese sünnipäev, esimene tutvumine ja kindlasti on veel palju muid hetki mida jäädvustada.

Tellitud asukoha ja aja määramine

Määrame selle aja ja koha, mida sa soovid jäädvustada, mille tulemusena saame lasta targal masinal oma arvutused teha ja kuvada tähtede paigutus. (Võimalik ka täpsustada kellaajaga. Vastasel juhul on ajaks 00:00)

Disain ja paigutus

Peale asukoha ja aja määramist võtab disainer stereograafilise projektsiooni, määrab sellele õiged ilmakaared vastavalt programmi infole ja kopeerib selle kujundusprogrammi. Tähed paigutatakse lõuendile koos sinu antud hetke meenutava või tähistava lausega.

Trükkimine ja pakkimine

Disain kantakse selleks spetsiaalselt välja valitud paberile, sinu valitud suuruses:

  • 30 x 40 cm
  • 40 x 50 mm
  • suuremate puhul kirjutage meile kontakti lehel

Kodukant

Kuidas ja miks me seda teeme?

Lõpuks üks kena viis meenutamaks tähtsaid asukohti. Olgu selleks kohaks sünnikodu, tutvumispaik, lemmik puhkuse reis või tulevane kodukant. Kodukant sobib asukohta tähistamiseks, kus on toimunud südamelähedane sündmus, mida on soov jäädvustada.
See originaalne ja kaasaegne poster sobib kõigi sisekujundustega ning sobib nii koju, kui kontorisse.

KODUKANT luuakse lähtuvalt asukoha määramise täpsusest. Näiteks, kui Teie antud asukohaks on “Tallinn” siis postril kuvatakse terve Tallinna kaart, kui asukohaks määratakse Eesti siis postril kuvatakse vastavalt terve Eesti. Mida täpsem/väiksem on asukoht, seda detailsem on kaart.

Oli see teie esimene kohting või hoopis esimene suudlus, sinu lapse sünd või muu taoline asukoht ,kus süda jättis löögi vahele. Selle hetke asukoht ei muutu kunagi.

Vaata ka meie näidiseid asukoha määramisest:

Asukohaks määratud “Eesti”

Asukohaks määratud “Viljandi”

Asukohaks määratud konkreetne linn, tänav ja majanumber.

Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.